C430C912K2G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 9100PF 200V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C912K2G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C912K2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 9100PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 294807 pcs Φύλλο δεδομένων C430C912K2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 9100pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 9100pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C430C912J3G5TA
C430C912J3G5TA
Περιγραφή: CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 402531 pcs
Κατεβάστε: C430C912J3G5TA.pdf
RFQ
C430D
C430D
Κατασκευαστές: Powerex, Inc.
Περιγραφή: THYRISTOR DSC 400V 650A TO200AB
Σε απόθεμα: 1290 pcs
Κατεβάστε: C430D.pdf
RFQ
C430C912JAG5TA7200
C430C912JAG5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 9100PF 250V C0G AXIAL
Κατεβάστε: C430C912JAG5TA7200.pdf
C430C912K2G5TA7200
C430C912K2G5TA7200