C430C912J3G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C912J3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C912J3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 402531 pcs Φύλλο δεδομένων C430C912J3G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 9100pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 9100pF