C1812C226M4R2CAUTO
KEMETKEMET
C1812C226M4R2CAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22UF 16V X7R SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.C1812C226M4R2CAUTO.pdf2.C1812C226M4R2CAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1812C226M4R2CAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 22UF 16V X7R SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36367 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C1812C226M4R2CAUTO.pdf2.C1812C226M4R2CAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.217" (5.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm) Σειρά KPS
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Stacked SMD, 2 J-Lead Αλλα ονόματα 399-5793-2
C1812C226M4R2CAUTO7186
C1812C226M4R2CAUTOT500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks
μόλυβδος Style J-Lead μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Stacked) Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead χωρητικότητα 22µF