C1812C226M4R2C7186
KEMETKEMET
C1812C226M4R2C7186 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22UF 16V X7R SMD
Φύλλα δεδομένων: C1812C226M4R2C7186.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1812C226M4R2C7186 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 22UF 16V X7R SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36192 pcs Φύλλο δεδομένων C1812C226M4R2C7186.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.217" (5.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm) Σειρά KPS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Stacked SMD, 2 J-Lead Αλλα ονόματα 399-5813-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks
μόλυβδος Style J-Lead μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Stacked) Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead χωρητικότητα 22µF