C114C270K2G5CA
KEMETKEMET
C114C270K2G5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 27PF 200V NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C114C270K2G5CA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C114C270K2G5CA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 27PF 200V NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5096 pcs Φύλλο δεδομένων C114C270K2G5CA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα Q1261764
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
χωρητικότητα 27pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C11507_BROOKE-M
C11507_BROOKE-M
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS REFL 1P 45MM RND OD 19.5MM