C114C109D1G5CA7200
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAPACITOR 1.00PF AXIAL MOLDED
Φύλλα δεδομένων: C114C109D1G5CA7200.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C114C109D1G5CA7200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAPACITOR 1.00PF AXIAL MOLDED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5543 pcs Φύλλο δεδομένων C114C109D1G5CA7200.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 1pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C114C179D2G5CA7200
C114C179D2G5CA7200
Περιγραφή: CAPACITOR 1.7PF AXIAL MOLDED
Σε απόθεμα: 4609 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
C115
C115
Κατασκευαστές: Fluke Electronics
Περιγραφή: CARRYING CASE POLYESTER BLK/YEL
Σε απόθεμα: 2203 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
C114C270K2G5CA
C114C270K2G5CA
Περιγραφή: CAP CER 27PF 200V NP0 AXIAL
Κατεβάστε: C114C270K2G5CA.pdf
C114C109C1G5CA7200
C114C109C1G5CA7200
Περιγραφή: CAPACITOR 1.00PF 100V
Κατεβάστε: C114C109C1G5CA7200.pdf
C11425_STRADA-T-DW
C11425_STRADA-T-DW
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS CLEAR ASYMMETRICAL ADH TAPE
Κατεβάστε: C11425_STRADA-T-DW.pdf
C11501-13.560000MHZ
C11501-13.560000MHZ
Κατασκευαστές: Cardinal Components
Περιγραφή: OSC XO 13.56MHZ TTL PC PIN
C114C179C2G5CA7200
C114C179C2G5CA7200
Περιγραφή: CAPACITOR 1.70PF 200V
Κατεβάστε: C114C179C2G5CA7200.pdf
C11421_IRINA-RS
C11421_IRINA-RS
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS CLEAR 6DEG 12DEG SPOT ADH
Κατεβάστε: C11421_IRINA-RS.pdf
C11498_NIS83-MX-7-M-PC
C11498_NIS83-MX-7-M-PC
Περιγραφή: LENS ARRAY ROUND 7 POS 38MM D 12
C11446_STRADA-T-DN-N83
C11446_STRADA-T-DN-N83
Περιγραφή: LENS FOR NICHIA 183/083
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: BIT POWER COMBINATION #1 1.00"
Κατεβάστε: C115.pdf
C11469_EYA-S
C11469_EYA-S
Περιγραφή: LED LENS
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών