C0603C104K9PAC7867
KEMETKEMET
C0603C104K9PAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER SMD 0603 .1UF 10% X5R 6.
Φύλλα δεδομένων: C0603C104K9PAC7867.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C104K9PAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 1755228 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C104K9PAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 399-17575-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose