C0603C104K8RACAUTO
KEMETKEMET
C0603C104K8RACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER SMD 0603 .1UF 10% X7R 10
Φύλλα δεδομένων: C0603C104K8RACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C104K8RACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 2072700 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C104K8RACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 399-17574-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.1µF