C0201C680J3GAC7867
KEMETKEMET
C0201C680J3GAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 68PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: C0201C680J3GAC7867.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0201C680J3GAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 68PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3329402 pcs Φύλλο δεδομένων C0201C680J3GAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 399-14264-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 68pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 68pF