C0201C470K3GAC7867
KEMETKEMET
C0201C470K3GAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 47PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: C0201C470K3GAC7867.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0201C470K3GAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 47PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5026659 pcs Φύλλο δεδομένων C0201C470K3GAC7867.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 47pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά C Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0201 (0603 Metric) Άλλα ονόματα 399-14263-2
C0201C470K3GAC
C0201C470K3GACTU
C0201C470K3GACTU-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C0201C470K3GAC7867 μόλυβδος Style 0.013" (0.33mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 47pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 47PF 25V NP0 0201