A765KH567M0GLAE016
KEMETKEMET
A765KH567M0GLAE016 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Φύλλα δεδομένων: A765KH567M0GLAE016.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A765KH567M0GLAE016 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373325 pcs Φύλλο δεδομένων A765KH567M0GLAE016.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά A765
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 161mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.22A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 399-13681-2
EA765KH567M0GLA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.307" (7.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 16 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 560µF εφαρμογές General Purpose