A765EN687M0ELAE012
KEMETKEMET
A765EN687M0ELAE012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: A765EN687M0ELAE012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A765EN687M0ELAE012 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248778 pcs Φύλλο δεδομένων A765EN687M0ELAE012.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά A765
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 215mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 680µF