A759MS825M2EAAE458
KEMETKEMET
A759MS825M2EAAE458 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 250V T/H
Φύλλα δεδομένων: A759MS825M2EAAE458.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A759MS825M2EAAE458 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 250V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64266 pcs Φύλλο δεδομένων A759MS825M2EAAE458.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά A759
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 47.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 950mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-14135
A759MS825M2EAAE458-ND
EA759MS825M2EAA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 458 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 8.2µF 250V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 458 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 8.2µF εφαρμογές General Purpose