A759MS686M1JAAE047
KEMETKEMET
A759MS686M1JAAE047 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 68UF 20% 63V T/H
Φύλλα δεδομένων: A759MS686M1JAAE047.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A759MS686M1JAAE047 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 68UF 20% 63V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71527 pcs Φύλλο δεδομένων A759MS686M1JAAE047.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά A759
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 98.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.97A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 47 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 47 mOhm 2000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 68µF