05HV10N102KN
KEMETKEMET
05HV10N102KN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.05HV10N102KN.pdf2.05HV10N102KN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
27 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 05HV10N102KN
Αριθμός εξαρτήματος 05HV10N102KN Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2568 pcs Φύλλο δεδομένων 1.05HV10N102KN.pdf2.05HV10N102KN.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm) Σειρά HV
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-8897
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.170" (4.32mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.59mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 1000pF