05HV10N102JN
KEMETKEMET
05HV10N102JN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 05HV10N102JN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 05HV10N102JN
Αριθμός εξαρτήματος 05HV10N102JN Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1284 pcs Φύλλο δεδομένων 05HV10N102JN.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm) Σειρά HV
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.170" (4.32mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.59mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Downhole
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
05HV10N471KN
05HV10N471KN
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 470PF 500V NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 2348 pcs
Κατεβάστε: 05HV10N471KN.pdf
RFQ
05HV11B223KCM
05HV11B223KCM
Περιγραφή: CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL
Σε απόθεμα: 863 pcs
Κατεβάστε: 05HV11B223KCM.pdf
RFQ
05HR-6S
05HR-6S
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HR 5POS 2.5MM WHITE
Σε απόθεμα: 344916 pcs
Κατεβάστε: 05HR-6S.pdf
05HV11B103KN
05HV11B103KN
Περιγραφή: CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
Κατεβάστε: 05HV11B103KN.pdf
05HS20B273KC
05HS20B273KC
Περιγραφή: CAP CER 0.027UF 500V X7R RADIAL
Σε απόθεμα: 733 pcs
Κατεβάστε: 05HS20B273KC.pdf
05HR-4K
05HR-4K
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN RECEPT HR 5POS 2.5MM BLACK