L-14C27NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C27NJV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 27NH 300MA 600 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-14C27NJV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-14C27NJV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-14C27NJV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 27NH 300MA 600 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3493462 pcs Φύλλο δεδομένων L-14C27NJV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 712-1439-2
L-14C27NJV4E
L-14C27NJV4E-ND
L-14C27NJV4T-ND
L14C27NJV4T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 27nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2GHz Λεπτομερής περιγραφή 27nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 600 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 600 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA