L-14C24NKV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C24NKV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 24NH 300MA SMD
Φύλλα δεδομένων: L-14C24NKV4T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-14C24NKV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-14C24NKV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 24NH 300MA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6026 pcs Φύλλο δεδομένων L-14C24NKV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 24nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 24nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA