L-05B11NJV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 11NH 250MA SMD
Φύλλα δεδομένων: L-05B11NJV6T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-05B11NJV6T
Αριθμός εξαρτήματος L-05B11NJV6T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 11NH 250MA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4356 pcs Φύλλο δεδομένων L-05B11NJV6T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 5 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα L-05B11NJV4T
L-05B11NJV4T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 11nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 11nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 0201 (0603 Metric) Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA Τρέχουσες - Κορεσμός -