L-03C3N9SV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-03C3N9SV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9NH 200MA 600 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-03C3N9SV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-03C3N9SV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-03C3N9SV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 3.9NH 200MA 600 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 493916 pcs Φύλλο δεδομένων L-03C3N9SV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±0.3nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 01005 (0402 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 2 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 3.9nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.009" (0.23mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 8.2GHz Λεπτομερής περιγραφή 3.9nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 600 mOhm Max 01005 (0402 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 600 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA