501S42E910FV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
501S42E910FV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 91PF 500V NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 501S42E910FV4E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 501S42E910FV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 91PF 500V NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67905 pcs Φύλλο δεδομένων 501S42E910FV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά E
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 91pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 91pF