501S42E8R2CV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
501S42E8R2CV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 501S42E8R2CV4E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 501S42E8R2CV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147304 pcs Φύλλο δεδομένων 501S42E8R2CV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά E
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Αλλα ονόματα 712-1509-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, High Voltage Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency