S12B-ZR-SM3A-TF
JSTJST
S12B-ZR-SM3A-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER ZH SIDE 12POS 1.5MM
Φύλλα δεδομένων: S12B-ZR-SM3A-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S12B-ZR-SM3A-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER ZH SIDE 12POS 1.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4776 pcs Φύλλο δεδομένων S12B-ZR-SM3A-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-1292-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.146" (3.70mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 12 position 0.059" (1.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin-Lead Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin-Lead
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S12B-XASK-1(LF)(SN)
S12B-XASK-1(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: XA HEADER (SIDE)
Σε απόθεμα: 82241 pcs
Κατεβάστε: S12B-XASK-1(LF)(SN).pdf
RFQ
S12DR
S12DR
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP REV 200V 12A DO4
Σε απόθεμα: 22893 pcs
Κατεβάστε: S12DR.pdf
RFQ
S12BR
S12BR
Περιγραφή: DIODE GEN PURP REV 100V 12A DO4
Κατεβάστε: S12BR.pdf
S12B-ZR(LF)(SN)
S12B-ZR(LF)(SN)
Κατεβάστε: S12B-ZR(LF)(SN).pdf
S12D
S12D
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 200V 12A DO4
Κατεβάστε: S12D.pdf
S12GC M6G
S12GC M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 12A DO214AB
Κατεβάστε: S12GC M6G.pdf
S12B-ZR
S12B-ZR