S12B-XASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος XA HEADER (SIDE)
Φύλλα δεδομένων: S12B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S12B-XASK-1(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Διαθέσιμη ποσότητα 82241 pcs Φύλλο δεδομένων S12B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Kinked Pin, Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά XA Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.299" (7.60mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Lock
στερέωσης Τύπος Locking Ramp Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.126" (3.20mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HEADR PH SIDE 12POS 2MM SMD
Σε απόθεμα: 71800 pcs
Κατεβάστε: S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
S12B-ZR
S12B-ZR
Περιγραφή: CONN HEADER ZH SIDE 12POS 1.5MM