ICM-MA50H-SS52-1141
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN COMPACT FLASH CARD R/A
Φύλλα δεδομένων: ICM-MA50H-SS52-1141.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
140 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ICM-MA50H-SS52-1141 Κατασκευαστής JST
Διαθέσιμη ποσότητα 48523 pcs Φύλλο δεδομένων ICM-MA50H-SS52-1141.pdf
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα Q2293960 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Normal, Standard - Top
Εισαγωγής, μέθοδος αφαίρεσης Push In, Pull Out Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.261" (6.64mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide εκτίναξης Side -
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -