ICM-B60S-TS13-2232
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN CARD PUSH-PULL R/A SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ICM-B60S-TS13-2232 Κατασκευαστής JST
Διαθέσιμη ποσότητα 5494 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα Q2304487 Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Normal, Standard - Top
Εισαγωγής, μέθοδος αφαίρεσης Push In, Pull Out Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο -
Χαρακτηριστικά - εκτίναξης Side -
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Card Connector Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Connector
Τύπος κάρτας -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ICM-MA50H-SS52-1141
ICM-MA50H-SS52-1141
Περιγραφή: CONN COMPACT FLASH CARD R/A
Σε απόθεμα: 48523 pcs
Κατεβάστε: ICM-MA50H-SS52-1141.pdf
RFQ
ICM-20789
ICM-20789
Κατασκευαστές: InvenSense
Περιγραφή: MOTION SENSOR IC
Κατεβάστε: ICM-20789.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: InvenSense
Περιγραφή: IMU ACCEL/GYRO/COMPI2C/SPI 24QFN
Κατεβάστε: ICM-20948.pdf
Περιγραφή: IMU ACCEL/GYRO I2C/SPI 24LGA
ICM0805ER121M
ICM0805ER121M
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD