B10B-ZR-3.4(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος HEADER CONNECTOR,PCB MNT,RECEPT,
Φύλλα δεδομένων: B10B-ZR-3.4(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B10B-ZR-3.4(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Διαθέσιμη ποσότητα 278662 pcs Φύλλο δεδομένων B10B-ZR-3.4(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Press-Fit, Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.6mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.177" (4.50mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 10 position 0.059" (1.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.094" (2.40mm)