B10B-XASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER XA 10POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: B10B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B10B-XASK-1(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER XA 10POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260589 pcs Φύλλο δεδομένων B10B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Press-Fit, Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά XA Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-3276
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 11.3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.346" (8.80mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Locking Ramp Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 10 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B10B-XH-A(LF)(SN)
B10B-XH-A(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HEADER XH TOP 10POS 2.5MM
Κατεβάστε: B10B-XH-A(LF)(SN).pdf
RFQ
B10B-PNDZS-1(T)(LF)(SN)
B10B-PNDZS-1(T)(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HEADR PND TOP 10POS 2MM PCB
Κατεβάστε: B10B-PNDZS-1(T)(LF)(SN).pdf
RFQ
B10B-ZR
B10B-ZR
Περιγραφή: CONN HEADER ZH TOP 10POS 1.5MM
Κατεβάστε: B10B-ZR.pdf
B10B-XADSS-N
B10B-XADSS-N
Περιγραφή: CONN HDR XAD 10POS 2.5MM TIN TE
Κατεβάστε: B10B-XADSS-N.pdf
B10B-ZR-3.4(LF)(SN)
B10B-ZR-3.4(LF)(SN)
Περιγραφή: HEADER CONNECTOR,PCB MNT,RECEPT,
Κατεβάστε: B10B-ZR-3.4(LF)(SN).pdf
B10B-XASK-1
B10B-XASK-1
Περιγραφή: CONN HEADER XA 10POS 2.5MM TIN
Κατεβάστε: B10B-XASK-1.pdf
B10B-XASK-1-A(LF)(SN)
B10B-XASK-1-A(LF)(SN)
Περιγραφή: CONNECTOR 10POS PCB SINGLE ROW
Κατεβάστε: B10B-XASK-1-A(LF)(SN).pdf
B10B-ZR(LF)(SN)
B10B-ZR(LF)(SN)