CF26349-28B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
CF26349-28B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JKL Components Corporation
Περιγραφή προϊόντος CCFL WH LAMP 1715V 5MA 2.6X349MM
Φύλλα δεδομένων: CF26349-28B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CF26349-28B
Αριθμός εξαρτήματος CF26349-28B Κατασκευαστής JKL Components Corporation
Περιγραφή CCFL WH LAMP 1715V 5MA 2.6X349MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9479 pcs Φύλλο δεδομένων CF26349-28B.pdf
Τάση 1715V (Start), 730V (Operating) Τύπος CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.6mm x 349mm Σειρά -
Παραγωγή 30000 cd/m2 Αλλα ονόματα 289-1150
CF2634928B
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ερμής Contains Mercury
Λεπτομερής περιγραφή CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1715V (Start), 730V (Operating) 5mA 30000 cd/m2 2.6mm x 349mm Ρεύμα 5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CF2744-000
CF2744-000
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: HEAT SHRINK TUBING
Σε απόθεμα: 1498 pcs
Κατεβάστε: CF2744-000.pdf
RFQ
CF25S
CF25S
Κατασκευαστές: NorComp
Περιγραφή: COVER FLANGE 25POS FEMALE
Σε απόθεμα: 73705 pcs
Κατεβάστε: CF25S.pdf
RFQ
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE
Κατεβάστε: CF2714-000.pdf
CF25B2000
CF25B2000
Κατασκευαστές: Leader Tech Inc.
Περιγραφή: FERRITE CORE PRESS FIT 1" DIA
Κατεβάστε: CF25B2000.pdf
CF25P
CF25P
Κατασκευαστές: NorComp
Περιγραφή: COVER FLANGE 25POS MALE