CF26346-37B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
CF26346-37B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JKL Components Corporation
Περιγραφή προϊόντος CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM
Φύλλα δεδομένων: CF26346-37B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CF26346-37B
Αριθμός εξαρτήματος CF26346-37B Κατασκευαστής JKL Components Corporation
Περιγραφή CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4576 pcs Φύλλο δεδομένων CF26346-37B.pdf
Τάση 1450V (Start), 700V (Operating) Τύπος CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.6mm x 346mm Σειρά -
Παραγωγή 36000 cd/m2 Αλλα ονόματα 289-1149
CF2634637B
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ερμής Contains Mercury
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1450V (Start), 700V (Operating) 6mA 36000 cd/m2 2.6mm x 346mm
Ρεύμα 6mA