WD2F144WB3R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT PC SIDE 144POS SMD
Φύλλα δεδομένων: WD2F144WB3R300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WD2F144WB3R300 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT PC SIDE 144POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10702 pcs Φύλλο δεδομένων WD2F144WB3R300.pdf
Σειρά WD2 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 148 (144 + 4 Power) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 16.7mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.409" (10.39mm) Χαρακτηριστικά Board Guide