WD2F100WB5AR400
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RECPT 100POS GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: WD2F100WB5AR400.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WD2F100WB5AR400 Κατασκευαστής JAE Electronics
Περιγραφή CONN RECPT 100POS GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10396 pcs Φύλλο δεδομένων WD2F100WB5AR400.pdf
Σειρά WD2 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 104 (100 + 4 Power)
Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή WD2F100WB5AR400 Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά Board Guide
Διευρυμένη περιγραφή 104 (100 + 4 Power) Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN RECPT 100POS GOLD SMD