WD1F164WP4T22
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DOCKING CONN 164POS RECEPT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 883 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WD1F164WP4T22
Αριθμός εξαρτήματος WD1F164WP4T22 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή DOCKING CONN 164POS RECEPT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 883 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά WD1 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 164 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 164 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)