WD1F164WP2T22
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WD1F164WP2T22 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT VER GOLD 164POS
Φύλλα δεδομένων: WD1F164WP2T22.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
88 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WD1F164WP2T22
Αριθμός εξαρτήματος WD1F164WP2T22 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RECEPT VER GOLD 164POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18544 pcs Φύλλο δεδομένων WD1F164WP2T22.pdf
Σειρά WD1 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 670-2387
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 164
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 16.5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.240" (6.10mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 164 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
WD1F164WP1T22
WD1F164WP1T22
Σε απόθεμα: 5404 pcs
Κατεβάστε: WD1F164WP1T22.pdf
RFQ
WD1MN
WD1MN
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: REWORK PWR UNIT DIGITAL W/O IRON
Σε απόθεμα: 324 pcs
Κατεβάστε: WD1MN.pdf
RFQ
WD1001
WD1001
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SOLDER STATION DIG W/WMP
Σε απόθεμα: 4601 pcs
Κατεβάστε:
WD1M164WA1T18
WD1M164WA1T18
Περιγραφή: CONN PLUG 0.5MM 164POS STRAIGHT
Κατεβάστε: WD1M164WA1T18.pdf
WD1F164WP2R250
WD1F164WP2R250
Κατεβάστε: WD1F164WP2R250.pdf
WD1N
WD1N
Περιγραφή: SOLDER UNIT DIG 85W W/O IRON