MX7-A-30SC
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
MX7-A-30SC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET HOUSING 30POS
Φύλλα δεδομένων: 1.MX7-A-30SC.pdf2.MX7-A-30SC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
141 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MX7-A-30SC
Αριθμός εξαρτήματος MX7-A-30SC Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN SOCKET HOUSING 30POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27129 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MX7-A-30SC.pdf2.MX7-A-30SC.pdf
Σειρά MX7 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.118" (3.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 670-2315
MX7A30SC
Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 30 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.118" (3.00mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket