MX7-93PL-C4
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER R/A 93POS T/H TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.MX7-93PL-C4.pdf2.MX7-93PL-C4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MX7-93PL-C4
Αριθμός εξαρτήματος MX7-93PL-C4 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER R/A 93POS T/H TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4797 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MX7-93PL-C4.pdf2.MX7-93PL-C4.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά MX7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα - Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 670-2311
MX793PLC4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών -
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 93 (75 + 18 Power)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.874" (22.20mm) Χρώμα μόνωσης Gray
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Mounting Flange
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.157" (4.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MX7-A-30SC
MX7-A-30SC
Περιγραφή: CONN SOCKET HOUSING 30POS