IL-12P-S3EN2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 12POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: IL-12P-S3EN2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
926 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IL-12P-S3EN2
Αριθμός εξαρτήματος IL-12P-S3EN2 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129624 pcs Φύλλο δεδομένων IL-12P-S3EN2.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.500" (12.70mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.382" (9.70mm) Χρώμα μόνωσης Brown
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 12 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm)