IL-10P-S3EN2
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 10POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: IL-10P-S3EN2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IL-10P-S3EN2
Αριθμός εξαρτήματος IL-10P-S3EN2 Κατασκευαστής JAE Electronics
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139735 pcs Φύλλο δεδομένων IL-10P-S3EN2.pdf
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.098" (2.50mm) Σειρά IL
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μόνωση All Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Διευρυμένη περιγραφή 10 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin Περιγραφή CONN HEADER 10POS 2.5MM
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Friction Lock Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.236" (6.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Tin
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Τύπος υποδοχής Header
Πραγματική διάμετρος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IL-12P-S3EN2
IL-12P-S3EN2
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 129624 pcs
Κατεβάστε: IL-12P-S3EN2.pdf
RFQ
IL-10P-S3EN2-1
IL-10P-S3EN2-1
Κατασκευαστές: JAE Electronics