FI-X30SSL-HF
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-X30SSL-HF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 1MM 30POS SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FI-X30SSL-HF.pdf2.FI-X30SSL-HF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FI-X30SSL-HF
Αριθμός εξαρτήματος FI-X30SSL-HF Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT 1MM 30POS SMD R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4865 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FI-X30SSL-HF.pdf2.FI-X30SSL-HF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά FI-X
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 670-1219
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.091" (2.30mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Grounding Pins, Shielded, Solder Retention
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact Επικοινωνία Τύπος Non-Gendered
Επικοινωνήστε με το σχήμα - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 3.90µin (0.099µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FI-X30SSL-HF-R2500
FI-X30SSL-HF-R2500
Περιγραφή: CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD