FI-X30SSL-HF-R2500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-X30SSL-HF-R2500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf2.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf3.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FI-X30SSL-HF-R2500 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά FI-X
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 670-1219-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.091" (2.30mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Grounding Pins, Shielded, Solder Retention
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact Επικοινωνία Τύπος Non-Gendered