FI-RE31CL
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE31CL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FI-RE31CL
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CABLE PLUG 0.5MM 31POS COAX
Φύλλα δεδομένων: 1.FI-RE31CL.pdf2.FI-RE31CL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
222 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FI-RE31CL
Αριθμός εξαρτήματος FI-RE31CL Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CABLE PLUG 0.5MM 31POS COAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38284 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FI-RE31CL.pdf2.FI-RE31CL.pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire 40 AWG
Σειρά FI-R σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 670-2193
FIRE31CL
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 31 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 31 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 40 AWG