FI-RE21S-VF-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE21S-VF-R1300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 0.5MM 21POS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FI-RE21S-VF-R1300.pdf2.FI-RE21S-VF-R1300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1300 pcs
2600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FI-RE21S-VF-R1300 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT 0.5MM 21POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92843 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FI-RE21S-VF-R1300.pdf2.FI-RE21S-VF-R1300.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά FI-R
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 670-2154-2
FI-RE21S-VF-1300
FIRE21SVFR1300
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 21
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 10.1mm, 16.1mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Plastic Ύψος μόνωσης 0.183" (4.65mm)
Χρώμα μόνωσης - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Shielded, Solder Retention στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 0.8A per Contact