FB8S033JA1R2000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC TOP 33POS 0.30MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FB8S033JA1R2000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FB8S033JA1R2000 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC TOP 33POS 0.30MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4951 pcs Φύλλο δεδομένων FB8S033JA1R2000.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB8 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 33 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Rotary Lock
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.047" (1.20mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.20mm Λεπτομερής περιγραφή 33 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy