FB8S033JA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FB8S033JA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC TOP 33POS 0.30MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FB8S033JA1.pdf2.FB8S033JA1.pdf3.FB8S033JA1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FB8S033JA1
Αριθμός εξαρτήματος FB8S033JA1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC TOP 33POS 0.30MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4874 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FB8S033JA1.pdf2.FB8S033JA1.pdf3.FB8S033JA1.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB8 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 670-1501
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 33
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.047" (1.20mm) Flat Flex Type FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.20mm
Λεπτομερής περιγραφή 33 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Top
Cable End Type Tapered ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FB8S039JA1R2000
FB8S039JA1R2000
Περιγραφή: CONN FPC TOP 39POS 0.30MM R/A
Σε απόθεμα: 5256 pcs
Κατεβάστε: FB8S039JA1R2000.pdf
RFQ
FB8S029JA1R2000
FB8S029JA1R2000
Περιγραφή: CONN FPC TOP 29POS 0.30MM R/A
Σε απόθεμα: 4604 pcs
Κατεβάστε: FB8S029JA1R2000.pdf
RFQ
FB8S033JA1R2000
FB8S033JA1R2000