FB3S045C12
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR FPC
Φύλλα δεδομένων: FB3S045C12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FB3S045C12
Αριθμός εξαρτήματος FB3S045C12 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4285 pcs Φύλλο δεδομένων FB3S045C12.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB3 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 45 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα - Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.075" (1.90mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Πάχος 0.20mm Λεπτομερής περιγραφή 45 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy