FB3S035C11
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FB3S035C11.pdf2.FB3S035C11.pdf3.FB3S035C11.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FB3S035C11
Αριθμός εξαρτήματος FB3S035C11 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5777 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FB3S035C11.pdf2.FB3S035C11.pdf3.FB3S035C11.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB3 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 35 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.075" (1.90mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Πάχος 0.20mm Λεπτομερής περιγραφή 35 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy