FA5S040HP1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FA5S040HP1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FA5S040HP1.pdf2.FA5S040HP1.pdf3.FA5S040HP1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FA5S040HP1
Αριθμός εξαρτήματος FA5S040HP1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17764 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FA5S040HP1.pdf2.FA5S040HP1.pdf3.FA5S040HP1.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FA5 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Strip Αλλα ονόματα 670-1706
FA5S040HP1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.057" (1.45mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 40 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.8A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy