FA5S030HP1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FA5S030HP1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FA5S030HP1.pdf2.FA5S030HP1.pdf3.FA5S030HP1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FA5S030HP1
Αριθμός εξαρτήματος FA5S030HP1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13397 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FA5S030HP1.pdf2.FA5S030HP1.pdf3.FA5S030HP1.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FA5 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 670-1705
FA5S030HP1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.057" (1.45mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 30 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.8A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy