ISL85005AFRZ-T7A
IntersilIntersil
ISL85005AFRZ-T7A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC REG BCK ADJ 5A 12DFN
Φύλλα δεδομένων: ISL85005AFRZ-T7A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL85005AFRZ-T7A Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC REG BCK ADJ 5A 12DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50267 pcs Φύλλο δεδομένων ISL85005AFRZ-T7A.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-DFN (4x3) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 12-VFDFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ISL85005AFRZ-T7ACT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 500kHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 5V 1 Output 5A 12-VFDFN Exposed Pad Τρέχουσες - εξόδου 5A