ISL85003FRZ-T7A
IntersilIntersil
ISL85003FRZ-T7A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN
Φύλλα δεδομένων: ISL85003FRZ-T7A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL85003FRZ-T7A Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62719 pcs Φύλλο δεδομένων ISL85003FRZ-T7A.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.8V Τάσης - εξόδου (Max) 18V
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-DFN (4x3) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 12-VFDFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ISL85003FRZ-T7ACT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 500kHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3A 12-VFDFN Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 3A Αριθμός μέρους βάσης ISL85003
Σχετικά προϊόντα
ISL85003EVAL2Z
ISL85003EVAL2Z
Κατασκευαστές: Intersil
Περιγραφή: EVAL BOARD FOR ISL85003
Σε απόθεμα: 1500 pcs
Κατεβάστε: ISL85003EVAL2Z.pdf
RFQ
ISL85003FRZ-TK
ISL85003FRZ-TK
Σε απόθεμα: 65338 pcs
Κατεβάστε: ISL85003FRZ-TK.pdf
RFQ
ISL85003FRZ-T
ISL85003FRZ-T